Weronika

czwartek, 8 października 2015

Rękawica (wyposażona w wyrzutnię pocisków rakietowych) została rzucona...

Oto propozycja Thomasa okładki do bieżąco nagrywanej pozycji:

Czekam na kolejne propozycje :-)
 Praca Kacpra - przyznajcie, że intrygująca.

11 komentarzy:

 1. Świetna okładka, będzie pasować do reszty mojej kolekcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, chciałbym podziękować za audiobooki. Wcześniej tylko czytałem, ale ostatnio wziąłem się też za słuchanie. Na razie za mną pierwsza część Trylogii Bane'a i kawałek drugiej. :)
  Mam też pytanie odnośnie "a może byś przeczytał..." - czy jest sens dodawać tam mało znane pozycje? Bo jest taka jedna, moim zdaniem genialna w kategorii rozrywkowej, męskiej literatury, książka, autorstwa Władysława Pasikowskiego - Ja Gelerth i wydaje mi się, że świetnie by się jej słuchało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to jest ten formularz :-) A czy pozycja mniej, czy bardziej znana... Ważne, żeby mnie przypadła do gustu :-)

   Usuń
  2. To polecam poczytać opis, opinie i fragment średnio legalnego ebooka (który jest fatalnej jakości :( ) na próbę.

   Usuń
 3. Nie wiem, czy wiesz, ale dziś (10.10.) jest Dzień Książki Star Wars, więc nieźle się złożyło, że akurat tę książkę teraz czytasz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mako, a przy okazji, fajniej ci się nagrywa latem czy zimą? Czy to zależy od książki (czyli jeśli np. w książce jest zima to zimą wolisz, albo odwrotnie i zimą wolisz czytać książki, w których jest lato?). :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ma znaczenia. Jeśli książka wciąga, to po wyjściu ze studia zawsze jest dziwnie - bo inaczej niż przed chwilą, kiedy "żyło się w książce"

   Usuń
  2. To jest najpiękniejsze w porządnych książkach, grach, filmach itd, jeśli dany świat nas wciągnie i zapominamy o prawdziwym życiu to jest super. Szkoda, że wiele książek ma nudny wstęp, zniechęcający trochę, bo nijaki może być, trzeba na siłę czytać lub słuchać i mieć nadzieję, że zacznie wciągać. Zdarzyło ci się czytać świetną książkę, która wstęp miała nijaki?

   Usuń
  3. Np. "Lód' Jacka Dukaja. Już miałem odłożyć, w poczuciu, że nic z tego nie rozumiem, a potem wessało mnie na dobre.

   Usuń