Weronika

piątek, 18 września 2015

Czy można zostać zawodowym "ciekawym człowiekiem"?

Nie wiem. Ale powinienem się dowiedzieć, bo propozycje wywiadów sypią się jak śnieg pod Murem (może tymczasem jak śnieg pod Murem w lecie, ale "winter's coming" ;-) ).
Oto najnowszy z nich:
https://bookeriada.pl/po-swojemu-poczytaj-mi-mako/

17 komentarzy:

 1. marcin, a czemu ciągle piszesz z błędem? to jakiś zabieg-omijający-zastawiony-prawem-autorskim-slogan-z-gry-o-tron ? przecie coming się pisuje z jednym m....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu mógłbym wysnuć cała teorię leżącą u podstaw mojego zachowania... a rzeczywistość jest taka, że to jakiś durny odruch. Równie często jak podwajanie liter wchodzą mi "przestawianki". Całe szczęście, zwykle czuwa nade mną moduł poprawy pisowni, ale akurat nie tutaj, bo tutaj językiem obowiązującym jest polski.

   Usuń
 2. witam, czy w niedzielę będzie udostępniony darmowy transfer na chomiku ? ;) Brakuje mi dosłownie 400 mb żeby dociągnąć 10 ostatnich rozdziałów 1 tomu "tańca ze smokami" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. on jest ustawiony permanentnie na darmowy, a transfer odnawia się chyba w sobotę o 00:00. Ale nie musisz się katować chomikiem. Wszystko co skończone jest na obu serwerach, a to co "w robocie" jest na Mega - link pod obrazkiem po prawej.

   Usuń
  2. Dzięki za informacje, ale linka do Mega nie znalazłem ;). Na szczęście użytkownik Rael umieścił w poście pod spodem link do twoich nagrań. Będę miał co robić w Pendolino :P

   Usuń
 3. Mako Ty dla swoich słuchaczy już jesteś od dawna ciekawym człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://mega.nz/#F!7JxVCD4Q!FC1e-z18Le2IjXcIcr6yJQ - wszystkie odcinki bez limitu transferu

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja zauważyłam taką małą niezgodność nazw plików (np. w "Ślepowidzeniu") i ich numerów w metadanych (number track). Proszę zobaczyć w windowsowym okienku z listą plików, jak coś dziwnego dzieje się w okolicach nr 8. Nie pomaga nadpisanie programem do tagowania, wszystko trzeba usuwać i tagować jeszcze raz. Mój telefon niestety sortuje pliki wyłącznie po numerze, więc jest problem. Z ciekawości się zapytam w jakim programie wykańczasz pliki przed publikacją? Może on coś ma poputane w ustawieniach bo praktycznie każda książka od Ciebie ma takiego buga z numeracją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mp3tag nikt nie zgłaszał problemów. poza tagowaniem robię w nim automatyczną numerację tracków z dodaniem wiodącego zera.

   Usuń
  2. A czy w windowsie tracki się zgadzają?

   Usuń
  3. Sprawdzałam na 4 komputerach, problem jest tylko z plikami od Ciebie, tutaj jest screen z podkreślonymi trackami. To zawsze się psuje przy plikach z numerem 8 i 9:
   http://iv.pl/images/67499526222935833121.jpg

   Usuń
  4. Nie wiem, co na to poradzić. Mp3tag robi to automatem.

   Usuń
  5. U mnie pomaga tylko jedna rzecz - całkowite usunięcie metadanych i wpisanie ich od nowa (też mp3 tag). Być może program do obróbki audio zostawia jakieś kolizyjne dane. Naprawdę u Ciebie windows interpretuje te number tracki prawidłowo? U mnie XP i 7 widzą ja dokładnie jak na obrazku. System w telefonie też.

   Usuń
  6. Zasadniczo, gotowe nagrania otwieram tylko raz, w Winampie, żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok i nie zauważyłem problemu.

   Usuń
 6. Robi się światowo. :D Za chwilę nie słyszeć o Mako, to będzie straszne fou pas. Tylko patrzeć na zaproszenie na jakąś kanapę w telewizji śniadaniowej albo wywiady na żywo :D Życzę więcej sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, chyba nie :-) Bo ja jestem takim skrzyżowaniem Robin Hooda z piratem z Karaibów. Ale jednak piratem :-)

   Usuń