Weronika

poniedziałek, 21 września 2015

Chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić

czytelnika lub czytelniczkę bloga z Kenii.
To pewnie nasz rodak/nasza rodaczka, na krótszym lub dłuższym pobycie w samym środku Afryki, choć od chwili, kiedy stronę mako_new na fejsie polubił Nadeem Khan Raja, nic mnie chyba nie zdziwi.
 

11 komentarzy:

 1. jestes slawny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuje za zrealizowanie trylogii Darth Bane, coś niesamowitego! Jesteś wspaniałym lektorem.

  Pozdrawiam Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra robota powinna być znana jak najszerszemu kręgowi odbiorców. Dziękuję, Mako!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mako z pomocą audiobooków ściągnie do Polski imigrantów z Afryki, reporterzy będą ich pytać co ich ciągnie do Polski, a oni "audiobooki Mako" i wtedy Mako zostanie zaproszony do telewizji, trafi na pierwsze strony gazet, Kopacz z Merkel podziękują mu, a tajne służby dofinansują jego działalność pół milionem euro, taka mała dotacja by nagrywał audiobooki dalej. Mako, będziesz bogaty. Za 150 lat w podręcznikach do Historii będą o tobie pisać, a discovery będzie kręcił filmy dokumentalne, historyczne o tobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojęcia nie masz, jak bardzo pragnę, aby...
   ...
   ...
   ...
   nic z tego się nie spełniło.

   Usuń
 5. To duby smalone, toż to Mako w naszym języku, dla nas, a nie dla pobrudzonych czyta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam
  Mako mam jedno małe pytanie bardziej w związku z blogiem.
  Czy w związku z tym że masz,posiadasz i zarządzasz tym blogiem myślałeś może o udostępnieniu ,takim ludkom jak ja ShoutBox -a ?
  Chodzi mi o to że czasami piszesz a czasami nie , na chomiku zlikwidowałeś komentarze , i jak ktoś by chciałby napisać coś nie związanego z tytułem Twojego wpisu to nie ma szans.(oddzielny spoiler)? ,(czat)? czy coś w tym stylu.
  Oczywiście to tylko jakaś propozycja i nie musisz jej publikować na ogólnym forum ale jak mógłbyś mógł pomyśleć nad tym pomysłem to spox :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Shoutbox (musiałem sprawdzić, co to jest) - jasne. Tylko ktoś mądry musiałby mi powiedzieć, jak to się robi :) Zasadniczo można na mnie wrzucać na FB ;-)

   Usuń
 7. Może to nie Kenia ale pozdrowienia z Brazylii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow! To jest tak daleko, że nawet nie przychodzi mi do głowy żaden wytarty stereotyp, z którego można by zażartować :-)

   Usuń