Weronika

sobota, 18 lipca 2015

Zrobiłem listę nagrań. Należy mi się nagroda!

A w nagrodę, pamiętajcie, że za chwilę skończy się aukcja Czapki limitowanej nr 1, Czapki limitowanej nr 5 oraz Czapki limitowanej nr 7

Następny poryw merchandizingu będzie nie wcześniej, niż u progu zimy, bo opacznie rzuciłem obietnicą, że następne czapki od mako_new będą na zimę.

7 komentarzy:

 1. Czapki ostatnia szansa. Licytujemy panie i panowie.
  Ładny ten katalog, ale czegoś mi tam brakuje. Hmmmm wiem Tańca ze smokami Martina. Mam nadzieję że już nie długo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze by się przydało (jeżeli książki są z jakiegoś cyklu) w jakiej kolejności za dane pozycje się zabierać np. 01. 9 książąt amberu etc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Googlać jak googlać:) miałem chęć na Gwiezdne Wojny ale za cholerę nie mogę po autorach dojść jak to leci, od czego zacząć by miało to jakiś sens więc popieram "przedmówcę" . Oczywiście jeśli chodzi o Amber (który wciągnąłem w młodości) czy też Diunę nie ma nawet o czym dyskutować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnej obowiązującej i bezdyskusyjnej kolejności. W zasadzie, poza koniecznością trzymania się kolejności w obrębie cykli (np. trylogii Thrawna), wszystko jest dozwolone. Dobrą sugestią może być czytanie w kolejności pisania/wydawania (koniecznie trzymając się w tym zakresie wydawnictw oryginalnych, anglojęzycznych), bo pomysły na różne postacie i wydarzenia utrwalają się w toku powstawania książek skoordynowanych w zakresie śp. Expanded Universe.

   Usuń
 4. Co do kolejności książek Star Wars znalazłem coś takiego:
  http://www.starwars.gildia.pl/publicystyka/spis_ksiazek_sw_wydanych_w_polsce

  Może się przyda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten link bywał już podawany przy różnych okazjach. Taka już natura bloga, że posty dawne (i komentarze do nich) odchodzą w nieczytaną przeszłość. Może wkrótce coś na to zaradzimy :-)

   Usuń