Weronika

środa, 1 lipca 2015

CZAPKI LIMITOWANE - zmiana zasad!!!! Ważne!!!

Tak to jest, jak się człowiek dobrze nie zastanowi, i najpierw robi, a potem dopiero myśli...
W przeciwieństwie do istniejących kiedyś aukcji wieloprzedmiotowych, w których można było zalicytować cenę wyższą od ostatniej zwycięskiej oferty, ale niższą od najwyższej, w aukcji jednoprzedmiotowej można tylko przelicytować zwycięzcę.
Dlatego dodałem siedem kolejnych aukcji, dla każdego numeru osobną. Dzięki temu sami decydujecie, w której aukcji licytujecie, i jeśli cena na nr 1 będzie za wysoka, możecie kontynuować w aukcji nr 2 i dalszych. Jeśli wszystko będzie się działo logicznie, to ceny kolejnych numerów powinny być coraz niższe.
Mam nadzieję, że tak jest bardziej fair.
Przepraszam Was za zamieszanie. Powinienem był pomyśleć o tym od początku.

Czapka nr 1
Czapka nr 2
Czapka nr 3
Czapka nr 4
Czapka nr 5
Czapka nr 6
Czapka nr 7
Czapka nr 8 

6 komentarzy:

 1. jedną z czapek licytuje, podoba mi się pomysł, przekazałem darowiznę na konto Weroniki, dzięki za książki tak dobrze czytane , przynajmniej w taki sposób mogę podziękować za trud i poświęcony czas za tą ciężką prace. Też mam chore dziecko i wiem ile trzeba poświęcić trudu i pieniędzy by samo mogło sobie dać radę w życiu. Jeszcze raz dzięki za twój wspaniały głos. Paweł Zimny

  OdpowiedzUsuń
 2. A co tam słychać w sprawie dokarmiania ptaków, czyli: "Uczty dla wron"? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :) dzięki Mako za Martina... już zwątpiłam, że zaczniesz nagrywać przed moim urlopem, a tak Mako, Martin, Morze... ehh nie mogę się doczekać :)
  wierna słuchaczka Marta

  OdpowiedzUsuń