Weronika

niedziela, 9 sierpnia 2015

Katalog nagrań

Jeśli zwrócicie "ócz waszych błękity" (lub inne kolory tęczówek - wedle osobistych preferencji i uwarunkowań genetycznych) w prawo, to zobaczycie nowy graficzny link.
Thomas Leigh zwrócił się do mnie z ofertą strony uzupełniającej moje marne wypociny internetowe. Odwiedźcie, zobaczcie, ew. komentarze kierujcie do autora strony.
Zasadniczo strona http://poczytalmimako.blogspot.com/ ma służyć jako miejsce pozwalające na zorientowanie się co jest nagrane i skąd to wziąć. Pełni także inną, ważną rolę: a mianowicie udziela podstawowych informacji np. o kolejności słuchania/czytania pozycji tworzących cykle. Inna zawartość, której ilość będzie z pewnością z czasem przybywać, zależy od niezawisłych decyzji Thomasa.

I tak rodzi się "Imperium Mako". Nie pozostaje mi nic innego, jak zaopatrzyć się w czarną szatę z kapturem (twarz już mam dość szkaradną).

8 komentarzy:

 1. Drogi Mako, kiedy następne części Pieśni Lodu i Ognia? :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja rozumiem, że to blog dla czytających uszami, ale bardzo proszę o spojrzenie przynajmniej na kilka ostatnich postów.

   Usuń
  2. Nowa formuła strony jak dla mnie - uważnego "słuchacza" Pana twórczości - robi wrażenie. Tak trzymać !!! A upał kiedyś się skończy ;-)

   Usuń
  3. Nie dałoby się jakoś podpiąć posta z informacją o kolejności nagrań na górę strony?

   Usuń
  4. Pytanie nie do mnie. Pisz do Thomasa na jego stronie.

   Usuń
  5. Przeoczyłem ten post :( No i szacunek za Pana pracę!

   Usuń
 2. Strona wygląda świetnie, no i podoba mi się ta chronologia nagrań ;) ( SW )

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo Profesjonalnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń