Weronika

wtorek, 17 lutego 2015

Pozbywam się "historycznego" zestawu nagraniowego!

Hear ye! Hear ye! Hear ye!
Jeśli ktoś chciałby pójść w moje ślady, albo zawsze marzył o tym, aby nagrywać muzę graną własnoręcznie, własnonożnie i własnoustnie, to jest OKAZJA!
Właśnie wystawiłem na Allego zestaw nagraniowy, na którym w warunkach domowych nagrałem całą kupę odsłuchiwanych przez Was książek. Mikser, mikrofon i interfejs USB. Do pełnego szczęścia brakuje tylko statywu, plujki i kabla do połączenia miksera z interfejsem (który dołożę, jeśli osiągnięta cena będzie satysfakcjonująca), i można hulać.

Nie będę się tu rozpisywał jaki to super ekstra jest ten sprzęt, bo: - po pierwsze primo, każdy może sobie posprawdzać specyfikacje i opinie w sieci; - po drugie primo ;) , jest to sprzęt z najniższej półki jaką można nazwać profesjonalną (no, może półprofesjonalną); a po trzecie primo :D , jeśli przesłuchaliście coś z moich książek między Fundacją a Nawałnicą mieczy, to sami wiecie, jak to brzmiało (pamiętając o otoczeniu, czyli nagrywaniu w niewytłumionym pokoju).

Cena minimalna to 250 zł za cały zestaw - to jest mniej więcej połowa ceny nowego kompletu złożonego z tych elementów. Nie pogniewam się wcale, jeśli cena ta zostanie przekroczona ;)

Zapraszam TUTAJ

3 komentarze:

 1. Ooo, ja chętnie. Po wypłacie :) Jeśli licytacja do tego czasu dotrwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skontaktuj się ze mną przez Allegro. Może coś wymyślimy...

   Usuń
 2. Ogłaszam, że w powyższej sprawie jest najlepiej, jak być by mogło. Zainteresowanie zgłosił http://chomikuj.pl/czytamnaglos i dogadaliśmy się. Mikrofon i cała reszta będzie więc w dalszym ciągu słuchał książek :)

  OdpowiedzUsuń