Weronika

sobota, 8 marca 2014

Darth Plagueis

Słyszałem o tej powieści sporo dobrego. James Luceno należy z pewnością do grona tych lepszych i bardziej kreatywnych twórców historii ze świata Gwiezdnych Wojen, choć - w moim przekonaniu - ustępuje palmy pierwszeństwa Timothy Zahnowi. Z ciekawością więc sięgnąłem po "Dartha Plagueisa" i czytam go niejako razem z Wami.
Pierwsze rozdziały już wylądowały na chomiku.

W toku rozglądania się za opcjami magazynowania i udostępniania nagrań brałem pod uwagę różne możliwości, ale jednej - jakże oczywistej i wspaniałej - nie uwzględniłem. Za pośrednictwem chomika odezwał się do mnie pewien Maciej i ot tak, po prostu zaproponował miejsce na serwerze, dostęp przez ftp i http, żadnych opłat ani za przechowywanie, ani za ściąganie. Bajka! Większość dzisiejszego dnia poświęciłem na pakowanie i upload książek. Zacząłem od Diuny i wysłałem już 8 pozycji. Tempo więc jest przyzwoite (a limitowane moim łączem). Jak wszystko wyślę i uporządkuję, natychmiast podzielę się dostępem.

10 komentarzy:

 1. Pozostaje tylko powiedzieć:
  Pewien Macieju - dziękuje Ci grono fanów.
  Mako - niech Ci serwer pojemnym będzie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Również się przyłącze do podziękowań Panu Maciejowi i czekam na następne części audiobooka.

  OdpowiedzUsuń
 3. SW z twoich ust to poezja

  OdpowiedzUsuń
 4. yes!!!!!!!!!
  Dużo dobrego na BASTIONIE FANÓW STAR WARS, piszą o serii THE FORCE UNLEASHED I , II.
  Nareszcie coś nowego na horyzoncie ze świata GWIEZDNYCH WOJEN.
  Chwała Ci MAKO!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie Dzieki !!! za Darth Plagueis i Oby tak dalej! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Super,oby jak najwiecej!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki stary. Od czasu twojego występu w Masie kultury nie miałem jeszcze okazji przesłuchać podcastu ale łyknąłem The Old Republic i kończę Zaginione Plemię Sithów i już się obawiałem, że z gwiezdnych wojen została mi tylko Ręka bo resztę czytałem. Dartha Plagueisa odkładałem od roku i ciągle miałem się za niego zabrać bo słyszałem same pozytywne opinie. Wychodzi na to, że poczekam jeszcze chwilę. Dzięki za to co robisz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam ,mój pierwszy post ,to jeżeli dalej coś będzie czytane z SW to proponuje
  Maska kłamstw - James Luceno, bo to tego samego autora co Darth Plagueis i praktycznie dzieje się w tym samym czasie,oczywiście po lekkim odpoczynku od SW . Gleba.M

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdzie moge znalesc tego audiobooka?

  OdpowiedzUsuń