Weronika

sobota, 8 lutego 2014

Wyciągam rękę po Wasze pieniądze!

A właściwie to tak nie do końca Wasze, bo w końcu i tak musicie oddać je (z bólem serca) nienażartemu fiskusowi.

Pamiętajcie o przekazaniu 1% podatku na organizację pożytku publicznego. To zawsze jest lepsze wyjście, niż gdyby te pieniądze miały zasilić kolejną sejmową komisję ds. pieprzenia kotka przy pomocy młotka, dwór JW Prezydenta lub pałac Urzędu Pracy albo innego ZUSu.

A jeśli - zgodnie z Waszymi deklaracjami - jesteście mi tak bardzo wdzięczni za te 1000 z okładem godzin audiobooków, to najpiękniej podziękujecie mi wybierając Fundację Jaś i Małgosia, a w niej Weronikę Pawłowską (nr. 107).
Informację na ten temat znajdziecie w każdej mojej wstawce (jeśli jej tam nie było, to znaczy, że osoba przepakowująca i rozpowszechniająca jest palantem). Abyście nie musieli szukać, oto link: http://www.1000dzieci.pl/107-weronika-pawlowska

Zwróćcie, proszę, uwagę, że na tej stronie możecie pobrać lub skorzystać online z bezpłatnego programu do rozliczenia PIT-u i jego wysłania do odpowiedniego urzędu. Jeśli skorzystacie z tej możliwości, pamiętajcie proszę o dopisanie w rubryce Cel szczegółowy "#107 Weronika Pawłowska" i zaznaczenie "Wyrażam zgodę".

Bardzo pięknie Wam za ten gest dziękuję.

2 komentarze:

  1. you have my sword...

    OdpowiedzUsuń
  2. jak dobrze że schrzaniłem pierwszy PIT :) teraz mogę procencik skierowac we właściwą stronę

    OdpowiedzUsuń