Weronika

niedziela, 12 maja 2013

Ayn Rand - Atlas zbuntowany [Audiobook PL] - gotowy

Drodzy,
Nie będę się rozpisywał. "Atlas" skończony - całość w odcinkach w jakości 128 kbps jest na chomiku "mako_new". Przygotowuję paczkę 96kbps dla potrzeb torrentów. Wszystko prawdopodobnie jeszcze dziś.

9 komentarzy:

 1. Witam - chciałbym się tylko dowiedzieć czy "Atlas zbuntowany" będzie w całości do pobrania na chomiku (w końcu założyłem tam konto) a nie tylko w 128 częściach :D - AJ
  P.S. Już nie mogę się doczekać "Darth Bane - Dynastia zła"

  OdpowiedzUsuń
 2. Spakowana wersja 96kbps już się ładuje na chomika. Niestety, żeby dało się ją uploadować archiwum rar także składa się z pięciu części - czterech po 700 MB i piątej mniejszej.
  Za wszelkie niedogodności przepraszam, ale sam się zdziwiłem jak wielka (pod wieloma względami ;) ) jest to książka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie! Niedługo przesłucham.

  OdpowiedzUsuń
 4. jaki jest powód słabszej jakości dla potrzeb torrentów?

  OdpowiedzUsuń
 5. 96 kbps jest jakością całkowicie wystarczającą (a nawet za wysoką) dla mowy. Powodem dwóch częstotliwości jest tylko to, że nagranie i montaż odbywa się w jakości 128 kbps, i w takiej jakości wrzucam pliki na bieżąco na chomika. Pliki te są nieotagowane. Natomiast po zakończeniu nagrania "hurtem" zmieniam próbkowanie i dodaję tagi. Także pliki w jakości 128 kbps są dostępne wyłącznie na chomiku do ściągania pojedynczo, natomiast gotowa całość zawsze ma 96 kbps. Swoją drogą były już głosy, że to za dużo, że wystarczy niższe próbkowanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. gdzie są umieszczone linki do torrenta?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma większego sensu umieszczać linków do torrenta. To z dwóch powodów: 1) ja wystawiam na torrenty.org - a nie każdy musi być tam zarejestrowany - a następnie nie mam już wpływu na to, kto i gdzie umieszcza tę samą pozycję; 2) torrenty z samej swojej natury się starzeją, i po kilku tygodniach zwykle nie ma od kogo ściągać. Jeśli chcesz, chyba jeszcze żywy link do Ayn Rand jest tu: http://torrenty.org/torrent/784138

  OdpowiedzUsuń
 8. wielkie dzięki za całą Diunę, a za atlas należy Ci się OSKAR. To jest wielka ksiązka pod każdym względem. Szkoda że tak mało znana, naszym polityczkom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Atlas Zbuntowany ...genialna książka. Dzięki Mako ! :-)

  OdpowiedzUsuń