Weronika

czwartek, 25 kwietnia 2013

trwam i nie straciłem zapału

Piszę krótko, aby ogłosić, że pogłoski dotyczące mojej śmierci są przedwczesne :). Fakt, że niewiele postępów widać na chomiku, czy tutaj, jest związany z: a) kilkudniowym wyjazdem (było świetnie, polecam gościnność Anglików), b) sporą ilością pracy. W związku z tym, wszystkie wolne chwile poświęcam na nagrywanie i nie siadam do montażu. Wkrótce długi majowy weekend - rodzina będzie się wałęsała po domu, i to będzie najodpowiedniejszy moment, by nadrobić zaległości w montażu, bo nagrywać się wtedy nie da.

PS. Za wszystkie wspomożenia dziękuję. Za chwilę kupię kolejne książki do przeczytania - myślę, że kilka GW, za które chcę się wkrótce zabrać.

10 komentarzy:

 1. Witaj mistrzu.
  Postanowiłem sprawdzić czy dam radę nagrać audiobooka i czy efekt będzie możliwy do „przełknięcia”. Okazało się że nie jest to takie proste, mimo że powycinałem tylko największe „klopsy” i nie bawiłem się w jakieś dokładniejsze korekty, zajęło mi to tydzień. Siedmiogodzinna książka. Teraz naprawdę wiem jaką pracę wykonujesz. Szacunek
  Pozdrawiam Philemoon

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziel się :) Zawsze z przyjemnością pomogę, podpowiem, podniosę na duchu... albo zachęcę do rzeźbiarstwa i wyszywania makatek :D (tak się przejąłem tym "mistrzu") :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki był plan.To znaczy żeby się podzielić, gdzieś to wystawić.Teraz nie jestem taki pewny jak przed nagraniem.Ale szkoda tego kłapania dziobem - nie skasuję przecież tego teraz. Najmniej nachalną opcją jest chomik i tam to umieszczę.Chomik nazywa się jak ja.
  Pzdr philemoon

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, to i ja się zwierzę, że zainspirowałeś mnie do podobnej aktywności. Powoli i systematycznie pracuję sobie nad opasłym tomiszczem, ostatnio również popełniłem krótszą formę.

  Nie śmiem rzucać słowem "mistrz", jednak - trudno ukrywać - przeczytałeś mi "Diunę", to niezwykłe i wyjątkowe, bardzo Ci dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słusznie, że "mistrzem" nie rzucasz... Powtórzę, jak za każdym razem w podobnej sytuacji - podziel się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. My pleasure: http://chomikuj.pl/czytamnaglos

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciłbym choc "symbolicznie" podziekować ale nie mam karty ani konta na Pay Pal! może rachunek bankowy bys podał? ziarnko do ziarnka i pare złociszy sie zbierze?! ao2008@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj Mako!
  Czy widzisz szansę by w niedalekiej przyszłości pojawił się audiobook Star Wars: Darth Bane - Dynastia Zła, twojego autorstwa? Tak polubiłem twoją recytacje że nie mogę się przekonać do innych narratorów. Pozdrawiam!

  - Tanatos

  OdpowiedzUsuń
 9. Piotrze,
  Jak tylko skończę Atlasa (zostało już tylko kilkadziesiąt stron) zabiorę się za zakończenie trylogii Darth Bane. Jeszcze chwila cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Też czekam na Gwiezdne Wojny :) tak bardzo mi się spodobały. Dobrze napisane i świetnie przeczytane. Szacunek Mako po kres tego świata i tamtego.

  OdpowiedzUsuń