Weronika

piątek, 17 maja 2013

Trylogia Darth Bane. Audiobook PL. Zakończona

To właściwie tyle...

No ale skoro tu jestem, to podzielę się refleksją, że Drew Karpyshyn nie zostanie moim ulubionym autorem. To, że jest to scenarzysta gier komputerowych wyłazi każdym szwem jego książek. Fabuła o nużącej liniowości. Nawet niby sprytne klamry spinające fabułę wszystkich trzech części są do bólu przewidywalne. No, ale za to na końcu postarał się o suspens.
Miłego słuchania :)

9 komentarzy:

 1. Dziękuje Panie Mako za ten kawał pracy...z mojej strony kolejna sumka na kontynuację Fundacji lub SW ...celem wsparcia tak fajnego lektora. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. dobra robota Panie mako_new

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem obawiam się, że wypalisz na takich seriach jak ta, czy Fundacja
  I będzie mniejsza szansa na kolejne perełki pokroju "Atlasa" czy "Gwiazdy moim przeznaczeniem".

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie masz się czym przejmować. Czytam tylko to, co lubię, co mnie zainteresuje, zainspiruje. Niekoniecznie zawsze muszą to być Dzieła (przez wielkie "DZ" ;) ). Problem jest raczej w tym, że to co najbardziej chciałbym przeczytać, leży poza moim zasięgiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za trylogię. Fanem Karpyshyna nie zostanę ale sporą dozę fun'u z tej lektury miałem:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mako' co rozumiesz przez to ze chcialbys przeczytac ale jest poza zasiegiem?

  OdpowiedzUsuń
 7. Przede wszystkim własne zdolności. Już Thoreau doprowadził mnie na ich skraj (albo nawet poza niego). Po prostu są takie książki, które wymagają ogromnych umiejętności lektorskich, który mi nie dostaje. Natomiast po drugie - są książki, które dały mi wiele, ale których struktura (m.in. ilość koniecznych przypisów) uniemożliwiają udźwiękowienie. Zastanawiam się nad tym, czy możliwa jest taka forma, w której z przypisów audio można korzystać tak samo jak z przypisów w drukowanej książce (nie wiesz, nie rozumiesz - czytasz przypis; rozumiesz i wszystko jest jasne - pomijasz przypis).

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuje bardzo za tego Audiobooka, mako posiadasz świetny głos, momentami słuchając tej przeszywał mnie dreszcz :)

  OdpowiedzUsuń