Weronika

wtorek, 27 stycznia 2015

Podróżujący plakat Weroniki

Słuchajcie, jest Was - czytelników tego bloga i słuchaczy moich nagrań - kilka osób :). Ze statystki odwiedzin wynika, że mieszkacie lub przebywacie w bardzo różnych miejscach w Polsce i na świecie.
Mam taki - trochę fejsbukowy z natury - pomysł, którym chciałbym się z Wami podzielić.
Spróbujmy razem pokazać, gdzie może zawędrować plakat z apelem o pomoc dla Weroniki. Plakat można w dowolnej chwili pobrać ze strony fundacji Jaś i Małgosia, pod adresem: http://www.1000dzieci.pl/107-weronika-pawlowska. Na dole strony są linki, a jednym z nich jest "wydrukuj plakat". Kliknięcie prowadzi do zapisania lub otwarcia pliku pdf. Plakat można wydrukować na czym akurat kto ma, w kolorze lub monochromatycznie.
Kiedy już będziecie mieli plakat (oczywiście zawsze możecie wydrukować więcej kopii - a nuż gdzieś się przydadzą :) ), weźcie go ze sobą w jakieś charakterystyczne miejsce z Waszego otoczenia i cyknijcie tam fotkę (aparatem, telefonem, tabletem, kamerą samochodową...) na której będzie widać "okoliczności przyrody" i plakat (nie musi być widać każdej literki :) ), a potem przyślijcie wynik do mnie, pod adres: m a g r z e @ o 2 . p l. [przepraszam za taką formę podania adresu, ale dzięki temu uchroni się przed robotami wyszukującymi adresy do spamu]. Ja z przyjemnością każde otrzymane zdjęcie opublikuję w kolejnych postach, a także założę osobną galerię na chomiku.
A żeby się taki fajny plakat nie zmarnował, to może gdzieś tam uda się Wam go powiesić ;) - tylko pamiętajcie - albo w miejscu wyznaczonym, albo po uzyskaniu zgody, i może nie naklejajcie cichcem na zabytkowych drzwiach do katedry gnieźnieńskiej :D
Jeśli jutro będzie odrobina słońca, spróbuję sam zastosować się do powyższej instrukcji.

2 komentarze:

  1. Mako, chciałbyś kiedyś zrobić audiobooka tej książki (na chomiku pewnie plik TXT znajdziesz, będzie to książka w formie dziennika, czyli data i co danego dnia gość robił, kilka linijek tekstu i później kolejne dni opisujące streszczony dzień itd)?
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/83392/zielone-pieklo

    Lub jak lubisz serial Detektyw Monk, to są książki (wiele części) o nim.

    OdpowiedzUsuń