Weronika

poniedziałek, 12 maja 2014

Michael P. Kube-McDowel - Kryzys czarnej floty - Przed burzą [Audiobook PL]

Drodzy,
Chciałbym tylko nieśmiało zaanonsować, że skończyłem nagrywanie i montaż pierwszego tomu trylogii "Kryzys czarnej floty". Pliki są na chomiku, a paczkowaniem i wysyłaniem tam gdzie zwykle zajmę się jutro (wtorek - 13 maja).

"Przed burzą" to interesująca pozycja (podobnie jak cała trylogia). Niby ci sami bohaterowie - Leia, Han, Luke, Chewie, Admirał Ackbar ("it's a trap!"), ale spojrzenie nieco odmienne. Luke jakby odrobinkę zagubiony. Leia jako dość naiwny polityk. No i, bodaj po raz pierwszy w Expanded Universe, adwersarzem nie jest Imperium (co ciekawe, bo książka z połowy lat 90-tych, kiedy o żadnej "Nowej Erze Jedi" nie było jeszcze mowy.

Dla fanów, ale niekoniecznie dla fanatyków. Przeciętny oglądacz GW także może mieć kupę radości.
 

5 komentarzy:

 1. Witam, a czytałeś/przeczytasz może "Karabiny z Tanith" D. Abnetta albo "Kosmicznego Wilka" W. Kinga? Książki utrzymane w klimacie jakim się najczęściej obracasz, z tym że lepiej napisane niż większość pozycji spod znaku GW,a i trochę...mocniejsze?

  Życzę zdrowia i sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie szczerze polecam. Książki nie mają "twardego filmowego jądra" które lubi być kamieniem u szyi. No i Imperium w końcu nie jest stricte "tym złym i nie dobrym do bicia", i nikt co chwila nie wyprowadza je w pole. Ot taka odmiana :)

   Usuń
  2. Wielkie Dzięki ! nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze że takie książki Cię interesują i je nagrywasz.

   Usuń
 2. Super, dziękuje i czekam na nowe części ;)

  OdpowiedzUsuń