Weronika

sobota, 19 października 2013

Roboty "właściwe" po raz pierwszy

Drodzy,
Udało mi się już nagrać około połowy pierwszego tomu tetralogii "Roboty" Asimova - Pozytronowy detektyw. Będę się starał nagrywać w wolnych chwilach, ale w tej chwili jest to dla mnie: albo nagranie, albo montaż. Na jedno i drugie jednego dnia nie mam czasu. Dlatego, bez względu na to, jak szybko uda mi się skończyć nagranie, na gotowy "produkt" trzeba będzie chwilę poczekać. Z resztą zapraszam na bieżąco do chomika - choćby tylko po to, aby wiedzieć, jak idzie praca.

5 komentarzy:

 1. Wielkie dzięki za amerykanskich bogów naprawde rewelacja mam pytanie co za utwór jest w atlasie zbuntowanym . Wybór książek super.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Atlasie jest "Temat Johna galta" z soudtracku do pierwszej części filmu "Atlas zbuntowany"

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak już ktoś poruszył temat "Amerykańskich Bogów", to spytam, czy planujesz do kompletu doczytać "Władcę Górskiej Doliny", z antologii "Legendy 2"?

  OdpowiedzUsuń
 4. A tu mnie zażyłeś, bo nie wiedziałem o istnieniu tego opowiadania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tylko wiem, że istnieje, ale szczegółów nie znam. W pierwszej części tej antologii jest opowiadanie Kinga "Siostrzyczki z Elurii", którego akcja dzieje się w świecie Mrocznej Wieży. Jest to krótki epizod, umiejscowiony w którymś momencie pierwszego tomu (o ile pamiętam), więc tu może być podobnie.

  OdpowiedzUsuń