Weronika

środa, 19 czerwca 2013

Annuntio vobis gaudium magnum

Weronika, której tak dzielnie pomagacie, ma od niedzieli braciszka. Facet jest zdrowy i silny. Ledwie się urodził, a już ma przed sobą ważne zadanie - ma się jak najsprawniej rozwijać, aby doścignąć powoli rozwijającą się starszą siostrę, a potem - prześcigając ją w rozwoju - pociągnąć ją za sobą. Wszyscy mają nadzieję, że dzięki młodszemu bratu Weronika także wykona krok do przodu. A każdy krok jest wielką radością.

1 komentarz:

 1. W czasie tym, tak Wielkim, życzę, aby ta Radość trwała całe życie. Życzę też wytrwałości!

  W zasadzie nie pisuję komentarzy, nie czytam blogów, itd. Trafiłem tu poprzez chomika i tym razem po prostu musiałem... Chcę Panu podziękować za przeczytanie i udostępnienie "Życia i losu" Wasilija Grossmana. Pana głos towarzyszył mi przez dwa tygodnie i czuję, że już na zawsze pozostanie dla mnie głosem tej książki - książki, której nie zapomnę nigdy. Nawet nie będę próbował jej skomentować. Jestem głęboko poruszony.

  Ponieważ bardzo słabo widzę i czytam już tylko na ekranie, w praktyce pozostają mi wyłącznie audiobooki. Gdyby nie Pan, nie przeczytałbym Grossmana. I myślę, że byłbym uboższy jako człowiek.

  Dziękuję!

  Życzę jak najmniej pyłków i szczerze gratuluję - czytał Pan idealnie!
  Pozdrawiam serdecznie Pana, małą Weronikę i małego Habemusa :)

  Marcin z Łosiówki

  OdpowiedzUsuń