Weronika

środa, 11 marca 2015

Mało ambitne kino :)


Chciałem się tylko podzielić z Wami radochą z zakupu karmnika za 15 zł i karmy za drugie 15. Bohaterki i bohaterowie filmu towarzyszą mi niemal całą zimę. Ciekawe, kiedy odlecą...

6 komentarzy:

 1. Czyżby zwiastowało to "Ucztę dla wron" ? oby oby ;) bo już kończę pomału Nawałnice. Królowie padają jak muchy, a słuchanie Pieśni Lodu i Ognia w Twoim wykonaniu jest naprawdę ekscytujące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sikorki słodkie, ale wrony... ;) Masz dobre serce - nie dość że nam czytasz to rodzimą faunę chronisz przed głodem... Chwali się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, że nie w temacie trochę.. Skończylem sluchać jakiś czas temu Cykl Fundacja i zaczynam cykl "Imperium galaktyczne" i podobnie jak przy poprzednim cyklu znowu muszę najpierw przeszukać internet żeby znaleźć kolejność książek, w którym powinienem ich sluchać. Fajnie by bylo jak by w plikowni http://pliki.poczytajmimako.pl/ w nazwie plików byla również informacja o numerze tomu. Pewnie przy kolejnym cyklu znowu będę szukal kolejności.
  BTW świetna robota! Dzięki tobie nie nudzę się w korkach, w drodze do domu.
  Widzialem gdzieś baner donate.. wstyd nie kliknąć i podarować paru centów.
  Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko pięknie, jeśli jest jakaś "kanoniczna" kolejność. Akurat u Asimova jest to wszystko dość płynne i dyskusyjne. A odrobina Internetu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)

   Usuń
 4. Podobny zbudowalismy z synem samodzielnie na poczatku zimy. Ale jakos zimy za wiele nie bylo, wiec i gosci mielismy malo :(

  OdpowiedzUsuń