Weronika

środa, 17 lutego 2016

Arkadij i Borys Strugaccy - Koniec akcji "Arka" [Audiobook PL]

Fanów nie trzeba zachęcać. Strugaccy to silna marka w dziedzinie SF.
Podobnie jak inne ich powieści, nie ma tu ani bitew gwiezdnych (I have bad feeling about this), ani oszałamiających technologii (beam me up, Scotty), ani przerażających obcych (ET phone home). Jest właściwie tylko człowiek, i to co ze sobą zabiera wszędzie, gdzie się znajdzie - swoje wady i zalety.
"Koniec akcji 'Arka'" to książka, z którą przygoda nie kończy się zaraz po przeczytaniu. Pozostają pytania. Pozostaje mnóstwo miejsca na własną wyobraźnię.
Szczerze polecam.
Muszę się usprawiedliwić. W trakcie nagrania dopadła mnie infekcja, którą moja kochana żona załatwiła ze sprawnością ninja, ale która pozostawiła po sobie trochę chrypy. Jest niestety słyszalna różnica głosu pomiędzy początkiem a końcem nagrania. Alternatywą było poczekać...

9 komentarzy:

 1. Witaj,
  czy można mieć nadzieję na kolejne tytuły z dorobku Strugackich? Np. "Poniedziałek zaczyna się w sobotę" ;)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, co mówią o nadziei...
   Ale lubię Strugackich, więc...

   Usuń
 2. O tak "Poniedziałek ..." to wyjątkowe dzieło. Baśniowe pełne metafor fantastyczne. A postacie genialnie opisane. Mako przeczytaj koniecznie. A osoba Wybiegałły i jego eksperymenty wbijają w glebę(mistrzostwo, już nie ma takiej grenialnej literatury).

  OdpowiedzUsuń
 3. Mako błagam o jeszcze przynajmniej jedną książkę Strugackich! Jeśli mogę nieśmiało zasugerowac to pokornie proszę(jako Twój wierny fan) o: "Ślimaka na zboczu' lub "Poniedziałek zaczyna się w sobotę"(sam będziesz zachwycony). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam za błędy. Mikro ekran telefonu plus pośpiech .

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo prosze o informację jak mogę pobrać audiobooka. Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak w takim razie mogę otrzymać dostęp do książek audio?

  OdpowiedzUsuń
 7. A może zwróć się do mako bezpośrednio?

  OdpowiedzUsuń