Weronika

wtorek, 10 czerwca 2014

rzut oka na statystyki

Mili,
Coś mnie naszło i zacząłem oglądać statystyki bloga. Dotarłem na stronę wskazującą źródła ruchu, w tym wyszukiwane frazy. Ktoś trafił tu po wyszukaniu ciągu znaków "czy mako wogule istnieje" [pisownia oryginalna].
:)
:)
:D
:)
:|
:/
Kurczę. W sumie to bardzo niegłupie pytanie...

11 komentarzy:

 1. Mako dzieki za "Skrwawione ziemie' Snydera, właśnie je przesłuchałem, świetna robota. Czy mógłbyś iść tym tropem? Osobiście marzy mi się np 'Od białego do czerwonego caratu' Kucharzewskiego względnie 'Listy z Rosji' markiza De Custine. .. Z innej paczki wśród już istniejących audio Miki Waltariego brakuje 'Turmsa nieśmiertelnego'. To jest pozycja która na ciebie czeka, Mako nie daj się prosić!!.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książki historyczne (i nie mam tu na myśli beletrystyki) to bardzo "ciężki kawałek chleba" przy czytaniu na głos. W dodatku znaczna większość z nich staje się w tej formie nieprzyswajalna - nie można sięgnąć do przypisu, nie ma mapy czy innej ilustracji, nie można łatwo wrócić do określonego fragmentu, aby go przemyśleć. Snyder jest pod tym względem dość wyjątkowy, bo buduje narrację niemal beletrystyczną. Ale nie mówię nie.
   Co do Waltariego - bardzo dawno temu czytałem jedną czy dwie pozycje i "spłynęły po mnie". Nie wiem, czy będę się starał wrócić.

   Usuń
 2. Czy bedziesz czytal jeszcze jakies ksiezki Asimova?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie potrafię się teraz zdeklarować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam ;)

  A czy jest iskra nadziei na coś z uniwersum Warhammera 40k?

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja tak w temacie googlowania - u mnie najpierw był Głos w Diunie, a dopiero potem po przesłuchaniu któregoś tomu do końca poszło zapytanie do wyszukiwarki "maconew". I znalazło tego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli byś potrzebował, to jestem gotów wypożyczyć Ci książkę "Czas Horusa".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, jeśli będzie taka potrzeba, dam znać.

   Usuń
  2. oczywiście że istnieje!
   http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Mako

   Usuń
  3. Oczywiście, tylko ja jestem nowszy ;)

   Usuń