Weronika

sobota, 14 grudnia 2013

Stefan Grabiński - Wyspa Itongo [Audiobook PL]

Witajcie!
To dla mnie ważny moment, więc wybaczcie mi tremę i drżenie głosu :)

Skończyłem pracę nad pierwszym swoim komercyjnym audiobookiem. Książkę Stefana Grabińskiego - Wyspa Itongo można już kupić
tutajAudiobook dostępny jest w trzech jakościach - 128, 96 i 64 kbps. Każdy, kto zechce dokonać zakupu, otrzyma linki do wszystkich trzech wersji. Można ściągnąć sobie jedną, wybraną, lub wszystkie.
Aby transakcje te były możliwe, założyłem (pierwszy w swoim życiu) sklep internetowy, do którego prowadzi powyższy link. Ponieważ w tym zakresie całkowicie nie mam doświadczenia, a sprawa jest poważna, jako że dotyczy Waszych pieniędzy, więc gdyby cokolwiek było nie tak, proszę o niezwłoczny kontakt ze mną. Sklep umożliwia dokonywanie zakupów bez rejestracji, ale niestety w procesie składania zamówienia trzeba podać pewną ilość danych (nie mam na to wpływu, a Wasze dane w żaden sposób nie będą używane, przetwarzane, udostępniane, etc.) Jedyną informacją, która zostanie przeze mnie użyta jest adres e-mail, pod który wyślę linki do pobrania plików. Proszę więc, dopilnujcie, aby w adresie e-mail nie było pomyłki.

Bardzo dziękuję nesumi za wspaniały projekt okładki.

8 komentarzy:

 1. Gratulacje. Cena przystępna, dodaję do listy zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekaw jestem Mako jakie są statystyki sprzedaży Wyspy Itongo? Wzeszłą niedzielę byłem czwarty… trochę się martwię, bo od tygodnia milczysz – może za miliony zarobione ze sprzedaży kupiłeś sobie swoją wyspę i teraz się tam wylegujesz?

  OdpowiedzUsuń
 3. To musiałaby być bardzo mała wyspa. I chyba o wylegiwaniu się nie byłoby mowy. Najwyżej o staniu na jednym palcu. Dziś byłbyś dziewiąty.
  A milczę, bo mocno byłem zajęty i pracą (żeby nie zostawiać na po świętach) i nagrywaniem. Skończyłem "Roboty z planety świtu" i zacząłem "Ostatni rozkaz".

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam.Jestem 8 klientem powyższego wydania.Jestem w pełni zadowolony Mako z dotychczasowej twojej pracy.Świetny głos,dykcja w ogóle super.Słucham Twoje audiobooki od przeszło roku i wierz mi chylę czoła!!!Wielkie uznanie.
  Życzę dalszej udanej pracy oraz zdrowych szczęśliwych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 5. MAko, a moze nagrasz cos komercyjnego ale to co czytasz od lat ? Jakies Sc-fi etc ? Z checia kupie w sklepie-powaznie. Ale tutaj to taki nagly skok...jestem z Toba bo lubie tematy ktore Ty od lat wybierasz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Problem z tym, że komercyjnie można udostępniać tylko to, do czego ma się prawa, albo gdy prawa wygasły (jak w tym przypadku).

  OdpowiedzUsuń