Weronika

wtorek, 10 września 2013

Sean Williams - Fatalny sojusz [Audiobook PL]

Mili,
Skończone nagranie w odcinkach jest na chomiku. Jutro pewnie wezmę się na przygotowanie paczki, a także torrenta. Kto nie chce sobie zawracać głowy ściąganiem 52 odcinków, musi chwilę poczekać.

Nie chcę nikomu psuć lektury, jeśli z jej poznaniem czeka na nagranie, ale "Fatalny sojusz" wpisuje się bardzo mocno w nurt twórczości scenarzystów gier, bardziej niż kreatywnych literatów. Nie sposób odmówić wartkości i pewnych emocji, ale trochę to wszystko idzie tak - od bossa do bossa, od questa do questa. Wrażenie to pogłębia szczególnie wyraźne pozostawienie otwartych wątków niemal wszystkich bohaterów. Epilog już stanowi w zasadzie nowe otwarcie.

Zostawiam teraz GW. Do tego uniwersum wrócę niechybnie i przynajmniej jeszcze raz do Old Republic. Natomiast teraz kolej na Asimova i zakończenie przerwanego dotychczas w połowie "Świata robotów".

8 komentarzy:

 1. Dzięki, jak zawsze jesteś wielki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na chomiku wrzuciłem plik torrent. Seed jest ode mnie, bo torrenty.org tymczasem chyba nie działa. Plik jest na tyle mały, że każdy może go pobrać bez rejestracji i ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogłem się doczekać kolejnego tomu SW. Szacun : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się wciąż masz chęci do czytania książek ze świata Star Wars. Jeśli jeszcze kiedyś powrócisz to chętnie usłyszał bym w twoim wykonaniu książkę która ostatnimi czasy w świecie Gwiezdnych Wojen zrobiła nie mały szum i wciąż zbiera masę pozytywnych komentarzy. A mam na myśli książkę pod tytułem "Darth Plagueis" autorstwa Jamesa Luceno. Tak czy owak dziękuję Ci za wszystko co do tej pory zrobiłeś. Sam ostatnimi czasy nie mam dużo czasu na czytanie w domu co strasznie lubię robić a dzięki twoim audiobookom jestem w stanie nadrobić zaległości w czytaniu podczas mojej codziennej pracy, która w ten sposób staje się dużo przyjemniejsza i jakże o wiele milsza :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ostatnio zaległości z mnożącymi się pozycjami z Expanded Universe. Jak tylko wpadnie mi w ręce, to pomyślę, co dalej. Tym bardziej, że Luceno napisał kilka niezłych pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak pisząc przy okazji: czym się kierujesz wybierając pozycje do czytania na głos?

  OdpowiedzUsuń
 7. Przede wszystkim własną przyjemnością :). Wiele propozycji padających tu lub na chomiku, sprawiło mi wiele przyjemności :)

  OdpowiedzUsuń