Weronika

sobota, 19 grudnia 2015

Harry Harrison - Stalowy szczur [Audiobook PL]

Niniejszym zaczynam nowy cykl - szczęśliwie krótkich - książek o Stalowym Szczurze, bohaterze stworzonym przez Harriego Harrisona.
Literatura lekka, łatwa i przyjemna. I najbliżej poczucia humoru, na ile mnie znać.

Przyjmijcie ostatnie dwie produkcje - Ayn Rand na poważnie i Harriego Harrisona na lekko - w charakterze prezentu gwiazdkowego, bo przed Świętami z pewnością niczego nowego już nie nagram.

Ja tymczasem udaję się na sąsiedniego bloga, i mam zamiar pobyć tam parę dni.

Gdyby ktoś chciał sobie podmienić okładkę, Darek poleca.

13 komentarzy:

 1. Mako tak na prawdę znika by zostać Mikołajem, będzie zrzucał z nieba swoje audiobooki (choć swoim dzieciom zrzuci smartfony lub tablety oraz petardy o wartości 100 zł na łebka), zgadłem?

  Żona pewnie ci kupi jakąś część ubrania :( smutny będziesz wtedy i okłamiesz, że "cudowny prezent kochanie, zawsze marzyłem o 70 parze skarpet i 24 krawacie"?
  Mam nadzieję, że kupi ci czytnik ebooków jakiś porządny, choć może już masz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ekhem, więc odpowiedź na poszczególne pytania i domysły brzmi (w kolejności ich występowania w Twoim komentarzu): nie, nie i nie :P

   Usuń
 2. No faktycznie Stalowy szczur literatura lekka, łatwa i przyjemna a może Bill Bohater Galaktyki
  Moim zdaniem najlepszy cykl książek tego autora a jaki humor
  Może na następną gwiazdkę się uda ;) polecam
  Poz Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 3. A co takiego planuje Pan przeczytać na blogu z ramotami?

  OdpowiedzUsuń
 4. Znacie może jakieś audiobooki o szpiegach, wywiadzie izraelskim lub jakimkolwiek? Ale prawdziwe historie, a nie fikcyjne bajki i fabuła. Chciałbym dowiedzieć się czegoś.
  A może ty Mako znasz takie książki? Chyba istnieje jakaś o mossadzie lub kimś tam, ale pewnie nie ma wersji audiobookowej.

  OdpowiedzUsuń
 5. mam pytanie z innej beczki : jest szansa na przeczytanie pierwszej książki z uniwersum Star Wars - Świt Jedi ? Kolejne dwie części są, brakuje tej pierwszej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szansa jest, ale książka jest tak słaba, że będzie musiała poczekać.

   Usuń
 6. Mako, mam nietypowe pytanie. Czy podoba ci się jakiś region na świecie lub konkretny kraj (choćby z opisu z netu, z filmików YT i innych źródeł)? Niektórzy ludzie nigdy nie opuścili granic Polski, a kochają Japonię (za anime, mangę, ogólnie za to jak ludzie żyją, jakie podejście mają do różnych rzeczy), a inni np. Chiny, Hiszpanię, a ktoś inny Amerykę łacińską. Ja dla przykładu europy nie lubię, ale Azja mi się podoba. A czy tobie podoba się jakiś kraj lub region? (choćby z powodu kuchni, albo street foodowej wolności, prawa lub z dowolnego innego powodu)? Jeśli tak to podaj taki kraj lub region, ale jak nie masz takiego, to odrzuć mój komentarz ;). Btw. Cejrowski kocha Meksyk i ogólnie Amerykę łacińską, lubi nawet te bardzo biedne kraje i proste życie ludzi poza miastami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, czytałem w początkach liceum i poza tym że jeden z tomów był grą paragrafową niewiele pamiętam.. po serie przyjmuję z radością:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziekuje za Harrego Harrisona. Swietna, wciagajaca literatura.

  OdpowiedzUsuń