Weronika

piątek, 13 listopada 2015

Wszyscy zaczynamy się zastanawiać nad prezentami

Chciałbym więc przypomnieć Wam o Weronice, która także czeka na prezenty. I nie chodzi o kolejną przytulankę, ale raczej o kolejny turnus rehabilitacyjny, o kolejny kroczek na drodze do odrobinę mniejszego uzależnienia od ciągłej pomocy otoczenia.
Wszystkie dane dotyczące możliwości wspierania Weroniki i jej rodziców znajdziecie w każdej paczce moich nagrań. Jeśli więc dotychczas plik "Przeczytaj proszę.pdf" lądował w koszu lub po prostu pozostawał nieotwarty, zajrzyjcie do niego.
Tu przypominam tylko to, co najważniejsze:
http://www.1000dzieci.pl/107-weronika-pawlowska

Proszę o rozsyłanie wici dalej.

Moje nagrania rozchodzą się nieznanymi mi drogami, ale kilkukrotnie spotkałem się z tym, że różnej maści "przepakowywacze" wyrzucają to, co zdaje im się nieważne, a za to dokładają jakieś tony spamu. Mam więc prośbę, abyście w każdym z takich przypadków zechcieli wysłać udostępniającemu wiadomość, że nagrania są właściwie wyłącznie po to, aby wraz z nimi apel o pomoc Weronice trafiał do jak największej ilości osób.

3 komentarze:

  1. Wydaje im się, że "equalizer" czy inny "tomek36" (te nicki się powtarzają na stronach z pirackimi audiobookami) to zawodowi piraci, a nie żadni pasjonaci kultury open source. Wszelkie prośby o zmianę postępowania odłożą w to samo miejsce gdzie odkładają prośby od wydawców o usunięcie ich materiałów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładamy się do prezentu! Życzymy już za wczasu wszystkiego dobrego i by było lepiej i lepiej z dnia na dzień! Dzięki MakoNew mam możliwość odsłuchania Gry o tron więc odwdzięczę się ile mogę, buziaki !

    OdpowiedzUsuń
  3. W tamtym roku nie zdążyłem. Ale teraz już się poprawiam i pójdzie 1%

    OdpowiedzUsuń